Intel дискретні відеокарти Arc перші подробиці

CES 2022 компанія Intel розкрила перші подробиці про свої дискретні відеокарти Intel Arc (Alchemist, з англ. – алхімік). Стало відомо, що відеочипи Intel Arc підтримують такі функції: апаратне прискорення трасування променів (Ray tracing), технологію масштабування на основі штучного інтелекту Xe Super Sampling (XeSS) і технологію Intel Deep Link.
Intel налагодила партнерські відносини з розробниками програмного забезпечення і технології XeSS інтегруються у багато ігор. XeSS покращує продуктивність відеокарт Intel в іграх завдяки інтелектуальному налаштуванню графіки. Наприклад, XeSS вбудована у гру Death Stranding Director’s Cut від студії Kojima Production. Intel обіцяє підтримку XeSS в іграх від розробників 505 Games, Codemasters, EXOR Studios, Fishlabs, Hashbane, IOI, Illfonic, Kojima Productions, Massive Work Studio, PUBG Studios, Techland, Ubisoft і Wonder People.

Під час презентації Intel не були вказані моделі відеокарт, ціни й дата їх продажу. Як і раніше, відомо, що відеокарти Intel Arc будуть доступні в першому кварталі 2022 року. У партнерстві з Intel мобільні і настільні комп’ютери з чипами Intel Arc випустять Acer, ASUS, Clevo, Dell, Gigabyte, Haier, HP, Lenovo, Samsung, MSI та NEC.