Переваги санаторію «Червона калина»

1. Екологія (сосновий ліс, чисте повітря, тиша та спокій, розташування в 45 км від обласного центру м. Рівне, територія 26 га – з неї 12 га дендропарк «Червона калина», озеро плесо 100 га, безліч рідкісних рослин, кущів та дерев – магнолія, сакура, рододендрон, гінкго білоба та ін.)
2. Мінеральна вода 2 види Окрасою санаторію є свої цілющі джерела мінеральної води. З одного джерела отримуємо йодобромну воду з мінералізацією 37 гр. солей на 1 літр рідини, вказана вода застосовується у вигляді ванн при комплексному лікуванні захворювань серцево-судинної та периферійної нервової системи, а також при захворюваннях опорно-рухового апарату. Корисна вона також при запаленнях жіночих статевих органів, урологічних та деяких захворюваннях шкіри.
Друге джерело – хлоридно-натрієво-магнієва вода, її мінералізація становить 10 грамів солей на літр води. Ця вода подібна до Миргородської, але тут вона навіть міцніша, її п’ють ті, хто страждає на хронічні гастрити з нормальною та пониженою секреторною функцією, хронічні коліти неспецифічного характеру, панкреатити, а також при інших захворюваннях органів травлення. Для цього в санаторії створений сучасний бювет .
3. Всі послуги під однією покрівлею
4. Спортивний зал 600 квадратів, тренажерний зал 600 кв., літній тренажерний майданчик 12 тренажерів, пляжна зона, човни, катамарани, верхова їзда, велосипеди, ролики і т.д.
5. Працюємо цілодобово, цілорічно. 28 років існування. Відпочивали громадяни 40 держав з усіх континентів планети та з усіх без винятку областей України.
Номерний фонд санаторію (250 місць):
– «Будиночок на воді», що за оригінальністю архітектури схожий на ялтинське «Ластівчине гніздо»
– котеджний будинок «Блакитна лагуна» у вигляді корабля
– котеджний будинок «Шевченкова хата» (трикімнатний з усіма зручностями)
– котеджний будинок «Медова хата» (двокімнатний з усіма зручностями)
– котеджний будинок «Пляжний шалє» (двоповерховий напівлюкс)
– котеджний будинок “Лесина хата”
– номери «люкс» (трикімнатні, з окремим і загальним входами)
– номери покращеної комфортності «напівлюкс» (двокімнатні)
– стандартні номери (одномісні, двомісні, тримісні)
Дієтичне п’ятиразове харчування за попереднім замовленням.

Для замовлення відпочинку заповніть та відправте форму замовлення, вказавши відомості про обраний варіант відпочинку і дані про себе. Протягом робочого дня наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення умов, форми, термінів оплати та передачі вам путівок в найкоротший час за вказаним вами e-mail, телефону