Ноутбук товщиною 7 мм без жодного роз’єму. Представлений унікальний Craob X

Компанія Craob представила інноваційний ультрабук Craob X. Його головна “фішка” – повна відсутність роз’ємів на корпусі. Всі вони розташовані на зарядному бездротовому пристрої з магнітним кріпленням до ноутбука.

Лептоп оснащується 13,3-дюймовим екраном з роздільною здатністю 4K та тонкими рамками. Веб-камера розташована в отворі у верхній частині матриці. Ноутбук підтримує процесори аж до Intel Core i7-1280P (14 ядер/20 потоків), 32 ГБ пам’яті LPDDR5, NVMe-накопичувач PCIe 4.0 об’ємом 2 ТБ та модуль Wi-Fi 6E.
Маса пристрою складає 860 г.
Перелік портів на зарядному блоці включає USB-Type-C, USB-Type-A, Thunderbolt, слот для карт SD і універсальний аудіороз’єм.

Ноутбук комплектується док-станцією, яка, по-перше, має досить широкий набір портів, а по-друге, виконує роль зарядного пристрою. Для зарядки цю док-станцію необхідно прикріпити до кришки ноутбука (тримається все на магнітах).

Згідно з веб-сайтом компанії, ноутбук Craob X з’явиться найближчим часом без подробиць про конкретну дату випуску та ціну. У будь-якому випадку, враховуючи незвичайну ідею та надкомпактні розміри, вартість новинки буде на дуже високому рівні.

Ноутбук товщиною 7 мм без жодного роз’єму. Представлений унікальний Craob X

Компанія Craob представила інноваційний ультрабук Craob X. Його головна “фішка” – повна відсутність роз’ємів на корпусі. Всі вони розташовані на зарядному бездротовому пристрої з магнітним кріпленням

Read More »

Найкращі блокувальники реклами в 2022

Блокувальники реклами роблять роботу в Інтернеті приємною та легкою. Важливо, що безкоштовні блокувальники не завжди є найкращим варіантом, але можуть добре справлятися зі своїм завданням

Read More »