Найкращі блокувальники реклами в 2022

Блокувальники реклами роблять роботу в Інтернеті приємною та легкою. Важливо, що безкоштовні блокувальники не завжди є найкращим варіантом, але можуть добре справлятися зі своїм завданням

AdBlock Plus

Напевно, це найпопулярніший блокувальник реклами на ринку. AdBlockPlus захистить вас у веб-браузерах Firefox, Chrome, Opera, а також на пристроях Android та iOS. AdBlock Plus блокує рекламу до того, як вона випливе у вашому робочому вікні, а також ви зможете фільтрувати шкідливі програми та кнопки соціальних мереж, тобто зможете вибирати, яку рекламу хочете бачити. Розширення AdBlock Plus просто налаштувати і використовувати, тому ті, хто не дуже розуміються на технічних процесах, теж швидко його освоїть.
AdBlock Plus це безкоштовний сервіс, на нього не потрібно підписуватися. У той же час є дані, що вони приймають плату від певних груп, щоб пропускати їхню рекламу. Опція “ненав’язлива реклама” може дратувати когось, але ви завжди можете вибрати та відключити джерела реклами вручну.

Brave Browser

Brave Browser доступний для Windows, Mac, Android та iOS. У браузері ви знайдете вбудований блокувальник реклами та функції для захисту вашої конфіденційності — все в одному, так що вам не потрібно буде шукати розширення, які підвищили б рівень вашої безпеки онлайн.
Brave Browser пропонує систему Brave Payments, тобто систему мікроплатежів, яка підтримується користувачами. Гроші жертвуються компаніям, які просувають цей веб-браузер, тому ви можете переглядати веб-сайти повністю без реклами.

Opera

У веб-браузері Opera є вбудований блокувальник реклами, тому вам не потрібно буде встановлювати розширення сторонніх компаній. До того ж, браузер Opera також блокує відстежуючі файли cookie на багатьох веб-сайтах, так що вам гарантується онлайн-анонімність, ваша активність в мережі буде менш помітна.
Браузер Opera завоював свою популярність завдяки повнофункціональному інтерфейсу та чудовій продуктивності, до того ж браузер пропонує вбудоване VPN-розширення, що забезпечує додатковий рівень захисту.

Браузер Opera доступний для ОС Windows, Mac, Android та iOS.