Відпочинок і оздоровлення 2021 в санаторії «Червона калина». ПРОГУЛЯНКИ В ЛІСІ ЛІКУЮТЬ СЕРЦЕ ТА ЛЕГЕНІ

Хвойні ліси – вічнозелене царство

Багато із нас задумується над своїм відпочинком. Ті, хто планує свій відпочинок виключно, як пасивне лежання на дивані, робить велику помилку. Адже пам’ятаємо, що повноцінне відновлення сил та подолання моральної втоми може бути досягнуто тільки при зміні виду діяльності. Тобто, тим в кого є сидяча робота, мало переміщуються за день, м’язова система повноцінно не навантажується, то їм без активного відпочинку не обійтися.
Організм потребує певну перезагрузку згідно з фізіологічними нормами. Раз на квартал людині достатньо 3-4 дні взяти відпустки.
Це допоможе перезавантажитись, як фізично, так і психологічно, що дасть нам мотивацію, нові креативні ідеї в роботі, хотіти чогось нового, хотіти працювати.
Туризм і подорожі – це найрадикальніший вид відпочинку, оскільки має на увазі повну зміну обстановки та вихід із зони комфорту на деякий час.
Прогулянка в лісі робить нас здоровішими, покращує роботу серця й розумову активність. Вчені з усього світу дійшли єдиного висновку про те, що лісове повітря унікальне, цілюще та ефективне. Саме тому для нього навіть придумали спеціальний термін — лісотерапія.

У лісовому повітрі міститься понад 200 летких біологічно активних речовин. Ці речовини впливають як на фізичний, так і на емоційний стан: підвищують працездатність, покращують розумову активність. Після прогулянки в лісі нормалізується частота пульсу, поліпшується вентиляція легенів, підвищується вміст гемоглобіну в крові та стійкість організму до інфекцій.
Фітонциди — біологічно активні речовини, які виділяють рослини. Вони здатні вбивати або пригнічувати ріст і розвиток хвороботворних бактерій. Найбільше фітонцидів виділяють: ялина, ялиця, ялівець, сосна, береза, черемха, дуб, клен.
Фітонциди сосни вбивають збудника туберкульозу (паличку Коха) і кишкову паличку, ялиці — вбивають збудника коклюшу, а тополі та берези — вражають золотистого стафілокока.
Благотворний вплив іонізованого повітря використовується при лікуванні багатьох хвороб. Доведено, що атмосфера соснового лісу сприяє лікуванню легеневих захворювань, а листяного — серцево-судинних.

Ще чудово те, що хвойні дерева не скидають на зиму свої вузькі тонкі листя, і їх лікувальні властивості проявляються круглий рік, тому і взимку, і влітку у кожного з нас є допуск до цієї природної аптеки.

Сосна допомагає тримати організм в тонусі, так як кора, шишки і смола багаті корисними речовинами, що володіють загальнозміцнюючою дією. У голках сосни дуже багато вітамінів, каротину, ефірних масел і екстрогена.Сосна, маючи сильне енергетичне поле, вельми охоче заряджає і нас своєю чистою енергією. Контакт людини з сосною усуває песимізм, добре допомагає позбутися від досади і дратівливості, нерідко сприяє прийняттю вірного рішення. Знахарі запевняють, що це дерево може повністю очистити людську ауру від будь-якого шкідливого впливу.
Намагайтеся відпочивати з максимальною користю для здоров’я – ваш організм обов’язково буде вам за це вдячний! Замовляйте Ваш відпочинок зараз!