Встановлення SSD-диску

Істотно підвищити чуйність та швидкодію ноутбука можна за допомогою установки SSD-диска. Так, він, звичайно, не змусить ваші ігри “літати”, але завантаження Windows і самої гри, копіювання/читання файлів – відбуватиметься у кілька разів швидше, ніж на старому HDD!
В даний час за швидкістю HDD диски програють SSD накопичувачам, але вони істотно дешевші за них. Тому найчастіше вдаються до комбінованого використання: для Windows можна купити невеликий SSD накопичувач на 60-100 ГБ, а для решти HDD на 1-2 ТБ.

Дивлячись на якому комп’ютері… Якщо у вас старий ПК, який не підтримує SATA 3.0, то отримати максимальну продуктивність від SSD диска ви не зможете…

Взагалі, в середньому, показник послідовної швидкості читання/запису у SSD диска в 5 разів вище, ніж у HDD (див. скріншот нижче, про інші вже показники, можна промовчати). Думаю, цього скріншота достатньо, щоб приблизно оцінити: наприклад, якщо у вас раніше ПК завантажувався за 60 сек. – то після установки SSD: стане орієнтовно за 12-15 секунд.

Для замовлення сервісу заповніть та відправте форму замовлення, вказавши відомості про причину. Протягом робочого дня наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення  за вказаним Вами e-mail, телефону